Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Astrologia i Astronomia

Atlantyda - Przebudzenie wielkich kryształów

Arkansas: przebudzenie kryształów atlantydzkich i przypadek Atlantydy 

Zmiany - Ksiezyc i Slońce

Od listopada 2010 coraz głośniej słychać w sieci doniesienia o występujących anomaliach orbity Księżyca. Zwykle sa to wiadomości wyssane z palca ale tym razem teoria zmiany orbity naszego naturalnego satelity zdaje się mieć podbudowę naukową.
 

Rozbłysk słoneczny 400 razy większy od Jowisza zmierza w stronę Ziemi.

Rozbłysk nastąpił wczoraj, przewiduje się, że jego wpływ na ziemską magnetosferę zacznie się ok. 10 kwietnia.

Księżyc w pełni i perygeum już jutro - 19 marca

Już w sobotę, 19 marca, będziemy mogli podziwiać zjawisko superksiężyca, czyli Księżyc ziemski w pełni i z perygeum. Ostatni raz superksiężyc zdarzył się 18 lat temu. Pisano już o tym na tym portalu, że w okresie dużego zbliżenia naszego satelity zwykle dochodzi do jakichś katastrof naturalnych, nie inaczej było tym razem a to wie czy jeszcze nie będzie

 

Astrologia i tektonika

Astrolog ? Linda Schurman ? na podstawie obserwacji gwiazd i planet przewidziała tragiczne trzęsienie ziemi w Japonii w swoim comiesięcznym raporcie jaki można znaleźć na stronie http://www.soothesayer.com/. W lutowym wydaniu swoich przewidywań Linda wskazała bezpośrednio na zagrożenie jakie zawisło nad Japonią. W marcu napisała zaś, że w okolicy 15 marca, kometa Elenin będzie w swoim najbliższym Ziemi punkcie i wywoła ona trzęsienia ziemi, tsunami i powódź w miejscach leżących nad morzem (kiedyś brano tych, którzy widzieli w komecie zwiastun nieszczęścia ? za ludzi zabobonnych). Linda porównuje obecną konfiguracje na niebie z identycznymi jakie już miały miejsce na Ziemi, dzięki czemu można wyciągnąć wnioski na temat ewentualnie nadchodzących wydarzeń.