Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Astrologia i Magia

Atlantyda - Przebudzenie wielkich kryształów

Arkansas: przebudzenie kryształów atlantydzkich i przypadek Atlantydy 

Astrologia i tektonika

Astrolog ? Linda Schurman ? na podstawie obserwacji gwiazd i planet przewidziała tragiczne trzęsienie ziemi w Japonii w swoim comiesięcznym raporcie jaki można znaleźć na stronie http://www.soothesayer.com/. W lutowym wydaniu swoich przewidywań Linda wskazała bezpośrednio na zagrożenie jakie zawisło nad Japonią. W marcu napisała zaś, że w okolicy 15 marca, kometa Elenin będzie w swoim najbliższym Ziemi punkcie i wywoła ona trzęsienia ziemi, tsunami i powódź w miejscach leżących nad morzem (kiedyś brano tych, którzy widzieli w komecie zwiastun nieszczęścia ? za ludzi zabobonnych). Linda porównuje obecną konfiguracje na niebie z identycznymi jakie już miały miejsce na Ziemi, dzięki czemu można wyciągnąć wnioski na temat ewentualnie nadchodzących wydarzeń.

Indie: Zaćmienie księżyca w noc sylwestrową złym omenem

Przesądni mieszkańcy Indii są zaniepokojeni zjawiskami astronomicznymi, towarzyszącymi początkom 2010 roku. W noworoczną noc można było w Indiach zaobserwować częściowe zaćmienie księżyca, co - według lokalnych astrologów - stanowi zły znak.

 

Dzisiaj wieczorem zaćmienie Księżyca

W sylwestrowy wieczór będzie miało miejsce wyjątkowe zjawisko astronomiczne. Księżyc, Ziemia i Słońce znajdą się niemal na jednej linii, czego efektem będzie możliwość obserwowania częściowego zaćmienia Księżyca.
 

Kosmiczne porządki

Okolice naszej planety stały się śmietnikiem pod gołym niebem, wypełnionym resztkami około 6 tys. urządzeń