Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Astrologia

Przesilenie Zimowe, pełnia księżyca i zaćmienie - jutro niezwykłe zjawisko na niebie

 

We wtorek rano nadarzy się okazja do obserwacji całkowitego zaćmienia Księżyca. W Polsce będzie widoczny początek tego zjawiska - poinformował dr hab. Arkadiusz Olech z Centrum Astronomicznego PAN w Warszawie.

Groźna planetoida przeleci dzisiaj blisko Ziemi

asteroida, zagrożenie, blisko, ziemia

PROGNOZA ASTROLOGICZNA NA 2010 ROK WEDŁUG ASTROLOGA PIOTRA PIOTROWSKIEGO

Rok 2010 zapowiada się niezwykle dynamicznie, bo na niebie utworzą się wyjątkowe, przełomowe i rewolucyjne konfiguracje planetarne, wskazujące na potężne i gruntowne zmiany. Już w styczniu Jowisz opuszcza znak postępowego Wodnika i przesuwa się do spirytualnych Ryb, co symbolizuje duchową ofiarę, potrzebę dopasowania się do nowych warunków, a także wzrost znaczenia religii, zwłaszcza chrześcijańskiej, oraz szacunek dla podstawowych wartości etyki świeckiej.

Rosja wyśle statek kosmiczny, by uchronić Ziemię przed asteroidą

Rosja wyśle statek kosmiczny, który ma zmienić trasę lotu asteroidy - poinformował szef rosyjskiej agencji kosmicznej. Ogromny głaz zmierza w kierunku Ziemi. Może w nią uderzyć ok. 2036 r.