Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Pogoda

Ziemia zatrzęsła się w Chinach. Są zabici i ranni

Dwie osoby zginęły, około stu zostało rannych. To efekt trzęsienia ziemi w prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach.

Najgorętszy czerwiec od 230 lat w Rzymie

Tak gorąco w czerwcu w Rzymie nie było od 230 lat - poinformowali włoscy meteorolodzy w kolejnym dniu fali upałów w znacznej części kraju. Najwyższe temperatury, sięgające 40 stopni panują właśnie w Wiecznym Mieście.

Tornada pustoszą USA: zerwane linie, zrujnowane domy, latające ciężarówki

Ponad 20 tysięcy biur i domów bez prądu, tysiące pasażerów uwięzionych na lotniskach, zdewastowane budynki i ogromne straty - to bilans gwałtownych tornad, które nawiedziły aglomerację Dallas Fort Worth. Co najmniej 17 osób zostało rannych.

Mrozy zabiły w Europie ponad 600 osób. Śnieg na Lazurowym Wybrzeżu i Majorce

Bilans 15 dni mrozów w prawie całej Europie to ponad 600 osób, które zmarły z wychłodzenia lub zamarzły - większość we wschodniej części kontynentu. Mróz sięga do Bułgarii i Hiszpanii, a rano śnieg pojawił się nawet na Lazurowym Wybrzeżu. Zaśnieżona jest też Majorka.

Iran: silne trzęsienie ziemi w pobliżu elektrowni

Na irańskim wybrzeżu Zatoki Perskiej, na południowy-wschód od miast Buszera zatrzęsła się ziemia - podaje newsru.com, powołując się na Geologiczną Służbę USA.