Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Powodzie

Austarlia - kolejna powódź = utrata upraw

Północno-wschodnie wybrzeże Australii po raz kolejny doświadcza ogromnej powodzi.  Nieustanne ulewne deszcze powodują wzrost zagrożenia nizinnych terenów rolniczych w stanie Queensland.
 

Alarm powodziowy na Amazonce w okolicy Iquitos

Poziom wody w Amazonce na odcinku peruwiańskim wzrósł ostatnio ze zwyczajowych 110 metrów nad poziom morza o 117 metrów n.p.m. Jak poinformowały władze lokalne taki poziom rzeki grozi poważnymi powodziami w regionie Iquitos.
 

Rekordowa powódź w pustynnej Namibii

Rekordowe powodzie nawiedziły środkowe i północne regiony afrykańskiej Namibii. Z wielką wodą pochłaniającą całe wioski zmagają się dziesiątki tysięcy ludzi w jednym z najsuchszych krajów świata.

 

Tajlandia pod wodą, może być gorzej

Pogarsza się sytuacja na południu Tajlandii, gdzie rekordowe ulewy doprowadziły do masowych powodzi i obsunięć ziemi w których zginąć mogło ponad 100 osób. Tymczasem w region zmierza burza tropikalna.

 

Tajlandia: 11 ofiar powodzi

Co najmniej 11 osób zginęło na południu Tajlandii w wyniku powodzi spowodowanej nietypowymi o tej porze roku ulewami. Tysiące turystów utknęły na popularnych wśród urlopowiczów wyspach - poinformowały tajlandzkie władze.