Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Pożary

Szwajcarskie góry w płomieniach

Ponad 300 strażaków i oddziały wojska walczą z wielkimi pożarami lasów w Szwajcarii. Płomienie rozprzestrzeniają się bardzo szybko, ponieważ tegoroczna wiosna jest bardzo sucha.
 

USA: Gigantyczne pożary szaleją w Teksasie

"Cały Teksas płonie. Od granicy do granicy" - powiedziała krótko rzeczniczka straży leśnej, z którą rozmawiał korespondent RMF FM Paweł Żuchowski. Cztery gigantyczne pożary połączyły się w jeden.
 

Gigantyczny żywioł szaleje w Izraelu

Trwa walka Co najmniej 40 osób zginęło w potężnym pożarze lasu na północy Izraela. W związku z tak poważną sytuacją, w Tel Avivie zbiera się izraelski rząd, który ma ustalić dalsze działania.

 

Płoną lasy w Portugalii, Europa rusza na pomoc

Unijne kraje idą na pomoc Portugalii walczącej z wielkimi pożarami lasów. Po dwa samoloty gaśnicze wysłały Włochy, Francja i Grecja. W północnej i środkowej Portugalii jest dziewięć wielkich i setki mniejszych ognisk pożarów. 
 

Pożary znów trawią Grecję

Dantejskie sceny zaledwie 50 kilometrów na północ od stolicy Grecji - Aten. Strażacy walczą tam z pożarami, które co rusz wybuchają w pobliżu domostw. Ogień podsycają silne podmuchy wiatru, znacznie utrudniające walkę z żywiołem.