Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Wiadomości

Kometa Elenin - Czerwony Smok

Nieoficjalne zrodla az kipia od doniesien na temat nadciagajacej w naszym kierunku komety Elenin w takich sytuacjach zwyklem mawiac ile umyslow tyle teorii. Czy 27 - 30 wrzesnia to zapowiadane w przepowiedniach trzy dni ciemnosci?

a jednak epoka lodowcowa

Zaskoczyły cię majowe opady śniegu sprzed kilku dni? Okazuje się, że powrót zimy to nic niezwykłego. Co więcej - już niedługo trzeba się spodziewać coraz częstszych śnieżyc, nawet... w lecie.
 

Przypływy regularnie zalewają opadnięte wybrzeże Japonii

Dwa razy dziennie przypływ przybiera aż do wysokości kolan, zabiera ze sobą ryby, szczątki zostawiając je czasem pod drzwiami wejściowymi. Niekiedy ludzie nie mogą wyjść z domu, wielu chodzi w kaloszach lub jeździ rowerami.
 

Chiny: 20 osób zaginęło po osunięciu się ziemi

Co najmniej 20 robotników uznano za zaginionych po osunięciu się ziemi w okolicach kamieniołomu w południowo-zachodnich Chinach - podała centralna chińska telewizja CCTV.
 

Kraków: Przekroczone normy ozonu w powietrzu

Szkodliwy ozon to negatywny skutek słonecznej pogody, jaka od kilku dni panuje w Małopolsce. Trzy stacje badające jakość powietrza zanotowały przekroczone normy tego toksycznego gazu.