Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Zagrożenia

Tornada pustoszą USA: zerwane linie, zrujnowane domy, latające ciężarówki

Ponad 20 tysięcy biur i domów bez prądu, tysiące pasażerów uwięzionych na lotniskach, zdewastowane budynki i ogromne straty - to bilans gwałtownych tornad, które nawiedziły aglomerację Dallas Fort Worth. Co najmniej 17 osób zostało rannych.

Mrozy zabiły w Europie ponad 600 osób. Śnieg na Lazurowym Wybrzeżu i Majorce

Bilans 15 dni mrozów w prawie całej Europie to ponad 600 osób, które zmarły z wychłodzenia lub zamarzły - większość we wschodniej części kontynentu. Mróz sięga do Bułgarii i Hiszpanii, a rano śnieg pojawił się nawet na Lazurowym Wybrzeżu. Zaśnieżona jest też Majorka.

"Syberyjskie mrozy" zbierają śmiertelne żniwo w Europie

Fala mrozów zbiera śmiertelne żniwo w wielu europejskich państwach. Mróz zaatakował m.in. w Bułgarii, Czechach, na Ukrainie, a nawet w Grecji i we Włoszech.

Chiński Rok Smoka, czas kataklizmów

Blisko 1,5 miliarda ludzi obchodziło wczoraj Chiński Nowy Rok, najważniejsze święto w tradycyjnym kalendarzu chińskim. O godzinie 8:39 rozpoczął się Rok Smoka, który zwiastuje kataklizmy naturalne.

 

Największa od lat burza słoneczna.

Ziemia narażona jest na promieniowanie po najpotężniejszej burzy słonecznej od 2005 roku. Eksplozja na Słońcu miała miejsce w niedzielę w nocy i nadal nie wiadomo, jak poważne mogą być jej konsekwencje - podaje agencja Associated Press. Następstwami takich wybuchów mogą być zakłócenia w działaniu sieci elektrycznych a nawet blackouty.