Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Zmiana klimatu

Najgorętszy czerwiec od 230 lat w Rzymie

Tak gorąco w czerwcu w Rzymie nie było od 230 lat - poinformowali włoscy meteorolodzy w kolejnym dniu fali upałów w znacznej części kraju. Najwyższe temperatury, sięgające 40 stopni panują właśnie w Wiecznym Mieście.

To brak powłoki lodowej na Arktyce jest powodem mrozu

Przenikliwy mróz w Europie wziął się z kurczenia się powłoki lodowej pokrywającej Ocean Arktyczny, gdzie skutki globalnego ocieplenia są najbardziej widoczne - pisze "The Independent", cytując naukowców z Niemiec, USA i Rosji.

 

NASA: Na Ziemi coraz cieplej i cieplej

Rok 2011 był dziewiątym najcieplejszym od 1880 r. - podaje NASA. Ale bardziej niepokoi fakt, że dziewięć z dziesięciu najcieplejszych lat w historii przypadło po roku 2000.

 

Tonąca metropolia

Dzień po dniu Bangkok się zapada. Nieubłaganie. Najbardziej pesymistyczni eksperci obawiają się, że część tajskiej stolicy znajdzie się pod wodą już w 2030 roku. Ta perspektywa będzie kolejnym wyzwaniem dla nowego rządu, powstałego po wyborach z 3 lipca. Specjaliści narzekają na brak polityki, która zapobiegłaby zapowiadanej katastrofie.

?2012- katastrofa ???? = SUMA WSZYSTKICH ANOMALII

CYKLE SŁONECZNE I SŁABNĄCE ZIEMSKIE POLE MAGNETYCZNE

24. cykl aktywności Słońca, który niedawno się rozpoczął oraz postępujące osłabienie pola magnetycznego planety mogą mieć daleko idące konsekwencje dla . ziemskiego klimatu, sieci elektrycznych i ludzkich zachowań.