Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Przyszłość

Nigdy się nie mylił. Przewidział Hitlera, polskiego papieża i III wojnę światową, która może zacząć

Nie był tak znany jak inni wizjonerzy, którzy w swych proroctwach rozpościerali przed nami wizje przyszłych wydarzeń. Całkiem niedawno, za sprawą włoskiego profesora, specjalizującego się w przepowiedniach, wyszły na jaw proroctwa "Czarnego pająka", którym był najprawdopodobniej bawarski zakonnik żyjący w XVI wieku. Imię jego nie jest znane, a stronice, na których spisał swoje wróżby, opatrzone były wizerunkiem czarnego pająka, stąd też przydomek, jaki nadano wizjonerowi.

Na Ziemi może powstać "superkontynent"

Za kilkadziesiąt milionów lat na Ziemi może powstać kolejny tzw. superkontynent, który będzie połączeniem dziś istniejących kontynentów - uważają amerykańscy naukowcy. Zdarzy się to, gdy Ameryka i Eurazja zderzą się w okolicach bieguna północnego.

Kod Tory potwierdza rychłe nadejście Mesjasza

Żydowski Rabbi, autor wielu książek, odkrył klucz do kodu Tory, w której zawarta jest także przepowiednia, iż już za rok na ziemi pojawi się Mesjasz. Podobnie twierdzi prezydent Iranu - Ahmadineżad i najpopularniejszy Prorok w Afryce. 
 

Tym razem naukowcy wyliczyli dokładną datę końca świata

Dokładną datę możliwego końca świata wyliczyli naukowcy z Państwowego Uniwersytetu w Sankt-Petersburgu - podaje portal mk.ru. Ich zdaniem "apokalipsa" może nastąpić dokładnie 13 kwietnia 2036 roku.

Przepowiednie Królowej Saby (Sybilli)

Przepowiednie Królowej Saby Michaldy pochodzą ponoć z roku 875 przed narodzeniem Chrystusa Pana. Z przeróżnych tłumaczeń i przekładów przepowiednie Michaldy ukazały się w Polsce w tomiku pod tytułem: "Mądra Rozmowa Królowej ze Saby z Królem Salomonem" wydane przez Warszawską Drukarnię w roku 1916. Tomik wyżej wymieniony nie zawiera informacji o autorze opracowania a szkoda, bowiem jest dość przyzwoicie opracowany, treść przepowiedni podajemy w oryginalnym przekładzie.