Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Przyszłość

Na Ziemi może powstać "superkontynent"

Za kilkadziesiąt milionów lat na Ziemi może powstać kolejny tzw. superkontynent, który będzie połączeniem dziś istniejących kontynentów - uważają amerykańscy naukowcy. Zdarzy się to, gdy Ameryka i Eurazja zderzą się w okolicach bieguna północnego.

Tym razem naukowcy wyliczyli dokładną datę końca świata

Dokładną datę możliwego końca świata wyliczyli naukowcy z Państwowego Uniwersytetu w Sankt-Petersburgu - podaje portal mk.ru. Ich zdaniem "apokalipsa" może nastąpić dokładnie 13 kwietnia 2036 roku.

Powstaną kopalnie uranu na Księżycu?

Czy Księżyc stanie się wielką kopalnią uranu? Najnowsze badania naukowe nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Czy spełnią się ponure scenariusze filmów sci-fiction o więzieniach i kopalniach?

"Musimy skolonizować KOSMOS by przetrwać"

W najbliższych 200 latach ludzkość musi skolonizować kosmos, jeśli chce przetrwać w dłuższej perspektywie czasowej - powiedział w poniedziałek portalowi Big Think światowej sławy astrofizyk i kosmolog Stephen Hawking.

Gotowi na Apokalipsę

Poniedziałek, 19 lipca
Chris Martenson rzucił pracę, w której dostawał sześciocyfrową pensję, bo uznał, że "niepotrzebnie odciągała go od rzeczy naprawdę ważnych". Miał na myśli przygotowania do końca świata.