Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Religie i Wierzenia

Listy od Was - Ufajmy i inspirujmy innych

Moi drodzy. Najważniejsza jest miłość i ufność Panu Bogu. Przecież Pan Bóg nie chce nas karać mamy t ylko się zmienić czy to takie trudne jeśli mamy do tego możliwości?? Wystarczy tylko szukać.. Tak ja k w życiu mamy dobro i zło i dobrą i złą technologię. A wszystko potrzebne do odpowiedniego wyboru r ozwiązania powinno być filtrowane przez nasz wewnętrzny głos, często widzimy rzeczy, które działają na nasze wnętrze, ludzie mówią że to postęp "tolerancja" ale my jesteśmy wewnątrz przekonani że coś nie tak, że nie wszystko można tolerować i to jest głos duszy, głos który pragnie Boga i teg o co Stwórca nam dał i stworzył dla nas- naturę w każdej postaci. Chciałbym podzielić się z Wami moi mi przemyśleniami, które były inspiracją różnych zdarzeń lub ludzi. Nie wiem jak Wy ale ja pragnę zm ian wiem że jak razem pogodzimy się ze swoich słabości aby szukać wspólnie rozwiązań, zaczniemy szan ować się na wzajem wtedy droga nasza byłaby prostsza.

FATIMA ? aktualność Przesłania i konsekwencje niesubordynacji

Poniższy tekst ukazał się w piśmie BIBUŁA w maju 2005 roku

13 lutego 2005 roku, o godzinie 17:30 odeszła do Pana w wieku 98 lat siostra Łucja dos Santos, ostatnia z trojga dzieci, którym 88 lat temu w Fatimie ukazała się Matka Boża. Boleśnie będziemy odczuwać jej brak wśród nas na ziemi, ale znając jej heroiczną postawę, a nade wszystko pamiętając o obietnicy Matki Bożej spotkania się w Niebie, po ludzku pocieszamy się tym zapewnieniem i radujemy dostąpieniem przez nią chwały Bożej.

Listy na liściach

Od 16 lat w brazylijskim mieście Serra na liściach jednego z tamtejszych drzew pojawiają się tajemnicze symbole.

Kto zagraża Kościołowi ?

W jednej ze swoich wizji ujrzała zdradę wobec Kościoła. Wspominała o tym, że to kler będzie głównym zdrajcą, starającym się za wszelka cenę pogrążyć Kościół Rzymski. Czy jej przepowiednia może się wypełnić?

 

Odnaleziono grób jednego z 12 apostołów

Włoscy archeolodzy ogłosili, że odnaleźli w miejscowości Pamukkale, czyli antycznym Hierapolis w Turcji grób świętego Filipa, jednego z apostołów. Wyruszył on z misją ewangelizacyjną do Azji Mniejszej, gdzie został ukamienowany i ukrzyżowany przez Rzymian.