Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Teraźniejszość

Rosja boi się o swoich obywateli w Syrii i szykuje wielką operację

Rosyjskie siły zbrojne przygotowują się do wielkiej operacji w Syrii mającej na celu ewakuację rosyjskich obywateli i personel bazy morskiej w porcie Tartus - podaje dziennik "Wiedomosti". Przedsięwzięcie planowane jest w związku z zaostrzającą się sytuacją w tym kraju.

Kochaj i daj się Kochać

Ciężko opowiadać o czymś co się przeżyło albo wydaje się że się przeżyło, chociaż pisać można wszystko. Ostatnich kilka miesięcy było doskonałą lekcją w życiu, bo cóż najważniejszego jest w życiu?

Rosja ostrzega. "Użyjemy broni jądrowej"

  - W przypadku zagrożenia integralności terytorialnej, Rosja użyje swojego potencjału jądrowego - ostrzegł w wywiadzie dla radia "Echo Moskwy" szef Sztabu Generalnego Nikołaj Makarow. Poinformował również, że Rosja bardzo poważnie traktuje swój potencjał strategiczny i pracuje nad jego modernizacją.

USA koncentrują wojska wokół Iranu. Tworzą superbombę

USA w pośpiechu konstruują najsilniejszą dotąd na świecie bombę konwencjonalną, która mogłaby zniszczyć ośrodki i nuklearne w Iranie, ukryte pod ziemią lub w górach - informuje agencja Rosbałt. Izraelskie media piszą, że znacznie wzrosła liczba lotów amerykańskich samolotów bojowych i transportowych w rejon Zatoki Perskiej. Amerykanie rozpoczęli również przerzucanie w tej region wojsk i sprzętu. Dzisiaj prezydent Iranu, w 33. rocznicę rewolucji islamskiej, poinformował, że "w nadchodzących dniach świat będzie świadkiem ogłoszenia przez Iran bardzo poważnych i znaczących osiągnięć nuklearnych".

Brakuje świeżego powietrza, oddychamy pyłami

Poziom stężenia szkodliwych substancji w powietrzu przekracza w Małopolsce stan alarmowy. Zamiast powietrza wdychamy siarkę i szkodliwe pyły. - Jeśli bezwietrzna pogoda i mgły się utrzymają, trzeba będzie ogłosić alarm smogowy - mówi Ryszard Listwan, z-ca małopolskiego inspektora ochrony środowiska.