Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Ciekawostki

Jego oczy świecą w ciemnościach. Poznajcie "chłopca z gwiazd"!

Mieszka w Chinach, jest pogodnym małym chłopcem i niedawno znalazł się w centrum zainteresowania naukowców na świecie. Oczy malca, który przez media już został ochrzczony mianem "dziecka z gwiazd", posiadają niezwykłą właściwość - potrafią świecić w mroku.

Przeprowadziły się do groty, by uciec przed falami elektromagnetycznymi

Dwie Francuzki przeprowadziły się na stałe do głębokiej, wilgotnej groty w Alpach, by uciec przed coraz bardziej wszechobecnymi falami telefonów komórkowych i bezprzewodowych połączeń internetowych. Obie kobiety żądają, by władze stworzyły tzw. "białe strefy" dla osób "przeżywających mękę z powodu nadwrażliwości elektromagnetycznej".

Ziemia zmienia kształt - zaskakujące wyniki badań

Ziemia staje się coraz grubsza wokół równika ? tak wynika z najnowszych badań. Spowodowane jest to topnieniem lądolodów Grenlandii i Antarktyki ? informuje physorg.com.

Jutro koniec świata? "To jest wielka tajemnica"

Myślenie o końcu świata jest integralną częścią kultury, przybierać może ono jednak różne formy - mówią w rozmowie etnolog i religioznawca. 89-letni amerykański pastor Harold Camping wyliczył, że koniec świata nastąpi w najbliższą sobotę 21 maja 2011 r.

Koniunkcja planetarna ...

Koniunkcja planetarna potrwa kilka tygodni, czy czekają nas katastrofy?