Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

USA - Ludzie zaczynają pytać o koniec świata

W Unated States Geological Survey Earthquake Center w stanie Kolorado naukowcy zajmujący się badaniem trzęsień ziemi coraz częściej muszą odpowiadać na pytania Amerykanów dotyczących końca świata - informuje serwis foxnews.com.
W Unated States Geological Survey Earthquake Center w stanie Kolorado naukowcy zajmujący się badaniem trzęsień ziemi coraz częściej muszą odpowiadać na pytania Amerykanów dotyczących końca świata - informuje serwis foxnews.com.
 
 
- "Czy to początek końca świata" to najczęściej zadawane pytanie zaniepokojonych obywateli, dzwoniących do naszego centrum - mówi Heidi Koontz rzecznik US GSEC. - Wiadomości o trzęsieniu ziemi na Haiti, w Chile, Meksyku czy Indonezji mogą wywoływać w ludziach panikę - dodaje Koontz.

Wprawdzie wielkie kataklizmy wywołane trzęsieniem ziemi mają miejsce poza terytorium Stanów Zjednoczonych, to zaniepokojenie udziela się Amerykanom tak bardzo, że muszą interweniować psychiatrzy. - Zadzwonił do mnie pewien lekarz, który prowadził terapię pacjenta przekonanego o rozpoczęciu się końca świata. Prosił mnie o naukowe dane, którymi mógłby przekonać pacjenta, że trzęsienia ziemi to naturalne zjawisko - mówi rzecznik US GSEC.

"Możesz spodziewać się trzęsienia ziemi w miejscach, w których występowały już w przeszłości. Przykładem może być przypadek Sumatry i Chile, które leżą w rejonach największej aktywności sejsmicznej - tak brzmi oświadczenie światowej sławy sejsmologa Harleya Benza, które ma pomóc w uświadamianiu zaniepokojonych o swój los ludzi.

Na stronach internetowych centrum badań znajdują się także dokładne statystyki mówiące o liczbie śmiertelnych ofiar trzęsień ziemi. W ostatnich czterech miesiącach zanotowano 223 140 ofiar, głównie na Haiti. Sejsmolodzy poza podaniem statystyk pragną bardziej uświadomić zaniepokojonych obywateli w sprawie sejsmicznych kataklizmów. - Trzęsienia ziemi nie zabijają ludzi, robią to budynki - dodaje Koontz - czytamy w serwisie.
 
onet.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież