Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Nauka

Obejrzyjcie film "In Time" - "Wyścig z czasem"

Jestem w trakcie czytania najnowszej książki Davida Wilcocka - Source Field Investigations. Zauważyłem, że film "Wyścig z Czasem" przedstawia podobną koncepcję czasu oraz DNA. Oto komentarz, jaki napisałem do najnowszego artykułu Davida Wilcocka na jego stronie www.divinecosmos.com.

Poziomy promieniowania kosmicznego wciąż rosną. NASA próbuje ustalić przyczynę.

Rośnie poziom promieniowania kosmicznego wykrywanego na Ziemi. Stacja z Moskwy wskazanie, której ilustruje tą informacje, wykazuje wyraźny wzrost ilości promieniowania w ciągu ostatnich dni.
 
 

Wzrasta ilość waleni wyrzucanych na brzegi oceanów

W ostatnich latach pojawił się niewyjaśniony wzrost przypadków waleni wyrzucanych na plaże dookoła świata. Amerykańska Agencja Rybołówstwa zadeklarowała, że przypadki nadzwyczajnej śmiertelności tych zwierząt w Północnej Zatoce Meksykańskiej jest czymś więcej niż tylko efektem wycieku ropy. Eksperci są zaniepokojeni.
 

THC - lekarstwo na RAKA

Najnowsze wyniki badań opublikowane w wydaniu specjalnym magazynu Nature poświęconym zjawisku raka dostarczają historyczne i szczegółowe wyjaśnienie na temat tego jak THC i naturalne kannabinoidy zwalczają komórki rakowe.
 

Komety - elektryczny kosmos / video

Od pokoleń astronomowie obserwowali komety jako jedne z najbardziej istotnych fenomenów przestrzeni kosmicznej. Komety są swego rodzaju ?kamieniami z Rosety? gdyż ich badanie pozwala nam badać historię Układu Słonecznego z czasów gdy się dopiero formował.