Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Paranormalne

Metoda na szukanie topielców: święcony chleb, świeca i zioła

Strażacy z Włodawy do tej pory zastanawiają się jak miejscowej kobiecie za pomocą ludowego obrzędu udało się wskazać miejsce topielca. Służby bezskutecznie szukały ciała przy pomocy sonaru i płetwonurków. Rekwizyty kobiety, za pomocą których udało się określić lokalizację ciała z dokładnością do 40 cm, to miseczka, świeca, święcony chleb i wianek z ziół.

Niezwykłe wizje pastora Temitope Balogun Joshua

Jednym z najciekawszych wątków dotyczących katastrofy jest ten związany z postacią dziwnego pastora jednego z chrześcijańskich kościołów w USA. Nazywa się on sam prorokiem Joshua.

 

Hinduski jogin zawstydził naukowców! Dowiódł, że można żyć bez jedzenia i picia.

Prahlad Jani, niesamowity jogin, który twierdzi, że nie jadł i nie pił przez ostatnie 70 lat, przeszedł właśnie cały szereg badań i testów w specjalistycznej klinice w Indiach. Ku wielkiemu zaskoczeniu naukowców, wszystkie eksperymenty zakończyły się pomyślnie dla hinduskiego mędrca, który dowiódł prawdziwości swoich słów. Przypomnijmy, 82-letni jogin twierdził, że przeżył 70 lat swojego życia żywiąc się tylko "boskim nektarem", który podawała mu "tajemnicza bogini".

Po ataku migreny zaczęła mówić z chińskim akcentem

Niecodzienny przypadek leczą badacze Uniwersytetu Oxfordzkiego: trzydziestopięcioletnia Sarah Colwill po ataku migreny zaczęła mówić z chińskim akcentem.

Co się dzieje?!!!

Od ?katastrofy? samolotu pod Smoleńskiem minęło już trochę czasu jednak media zachowują się jakby miały coś do ukrycia nie widzą lub nie chcą widzieć o niczym więcej jak o tym co piszą.... pomimo natłoku informacji nie wynika z nich nic, prawdopodobnie problem przerósł wszystkich. Pomijam wczorajszy fakt trzęsienia ziemi w Chinach gdzie do teraz mamy 400 ofiar, może nie piastowali wysokich stanowisk ale......... ludzie to ludzie.