Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Symptomy wojny

Rosja boi się o swoich obywateli w Syrii i szykuje wielką operację

Rosyjskie siły zbrojne przygotowują się do wielkiej operacji w Syrii mającej na celu ewakuację rosyjskich obywateli i personel bazy morskiej w porcie Tartus - podaje dziennik "Wiedomosti". Przedsięwzięcie planowane jest w związku z zaostrzającą się sytuacją w tym kraju.

Rosja ostrzega. "Użyjemy broni jądrowej"

  - W przypadku zagrożenia integralności terytorialnej, Rosja użyje swojego potencjału jądrowego - ostrzegł w wywiadzie dla radia "Echo Moskwy" szef Sztabu Generalnego Nikołaj Makarow. Poinformował również, że Rosja bardzo poważnie traktuje swój potencjał strategiczny i pracuje nad jego modernizacją.

USA koncentrują wojska wokół Iranu. Tworzą superbombę

USA w pośpiechu konstruują najsilniejszą dotąd na świecie bombę konwencjonalną, która mogłaby zniszczyć ośrodki i nuklearne w Iranie, ukryte pod ziemią lub w górach - informuje agencja Rosbałt. Izraelskie media piszą, że znacznie wzrosła liczba lotów amerykańskich samolotów bojowych i transportowych w rejon Zatoki Perskiej. Amerykanie rozpoczęli również przerzucanie w tej region wojsk i sprzętu. Dzisiaj prezydent Iranu, w 33. rocznicę rewolucji islamskiej, poinformował, że "w nadchodzących dniach świat będzie świadkiem ogłoszenia przez Iran bardzo poważnych i znaczących osiągnięć nuklearnych".

Strach przed wojną Izraela z Iranem. Opracowują drogi ewakuacyjne

Przedstawicielstwa dyplomatyczne w Izraelu zwróciły się do władz o przyznanie im masek przeciwgazowych na wypadek wojny. Zagraniczni dyplomaci obawiają się, że Izrael uderzy na Iran, który może odpowiedzieć atakami rakietowymi także za pośrednictwem libańskiego Hezbollahu.

"Iran zaatakuje kraj, który wykorzystają jego wrogowie"

Iran zaatakuje kraj, którego terytorium wykorzystają jego wrogowie do uderzenia na islamską republikę - powiedział agencji Fars wiceszef irańskiej Gwardii Rewolucyjnej generał Hosejn Salami.