Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Teorie Spiskowe

W Ameryce powstało 800 obozów, które przypominają obozy koncentracyjne. Po co?

Stany Zjednoczone - symbol wolności, swobód obywatelskich i demokracji - budują ogrodzone drutem kolczastym obozy. Na ich terenie znaleźć można wielkie piece, a w ich pobliżu... stosy plastikowych trumien. W obozach tych znajdują się rampy kolejowe, do których prowadzą bocznice, co powoduje, iż niektórym przypominają one niemieckie obozy koncentracyjne. Media amerykańskie ostrzegają: władze przygotowują się do przetrzymywania dużej liczby ludzi, niezależnie od tego, jaka będzie aktualnie potrzeba - czy będą to terroryści, niechciani emigranci, czy może protestujący obywatele.

Co się dzieje w grzbiecie środkowoatlantyckim?!

Jak wynika z danych udostępnionych na stronie www.ubalert.com, w ciągu ostatnich 2 lat w grzbiecie środkowoatlantyckim było 75 trzęsień ziemi o sile ponad 5 stopni w skali Richtera.

Mars patrzy na nas

A jeśli nasi przodkowie byli Marsjanami? No cóż, mamy czas zastanawiać się nad tym do jesieni. Wtedy z Czerwonej Planety powinny nadejść pierwsze fotografie, które potwierdzą lub wykluczą taką hipotezę.

 

Tajemnicza śmierć tysięcy ptaków w USA

Od kilku dni mieszkańcy miejscowości Beebe w amerykańskim stanie Arkansas oglądali co dzień przygnębiający widok. Na ulice miasteczka spadły setki martwych ptaków. Równocześnie w rzece Arkansas biolodzy znaleźli prawie 100 tys. śniętych ryb. Nikt nie wie, co je zabiło.

 

Assange: Grożono nam śmiercią. Jeśli coś nam się stanie to... Jesteśmy w posiadaniu dokumentów o UFO

Założyciel demaskatorskiego portalu Wikileaks Julian Assange oświadczył dziś, że jemu i jego współpracownikom grożono śmiercią po publikacji poufnych depesz dyplomacji amerykańskiej. Zapowiedział, że kluczowe dokumenty i tak zostaną przekazane opinii publicznej. Zdradził również, że portal posiada depesze amerykańskich dyplomatów o... UFO.