Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Teraźniejszość

Kochaj i daj się Kochać

Ciężko opowiadać o czymś co się przeżyło albo wydaje się że się przeżyło, chociaż pisać można wszystko. Ostatnich kilka miesięcy było doskonałą lekcją w życiu, bo cóż najważniejszego jest w życiu?

Co to jest ACTA? Pełna polska treść porozumienia [PDF]

Informacja o planowanym podpisaniu przez Polskę porozumienia ACTA wywołała burzę wśród użytkowników globalnej sieci. Internauci obawiają się, że realizacja postanowień dokumentu doprowadzi do ograniczenia swobód obywatelskich w imię walki z piractwem. Jaką treść kryje tak naprawdę kontrowersyjny pakt? Publikujemy pełny polski tekst ACTA.

 

Życie wymyka się spod kontroli

Rzepak GMO rośnie w stanie dzikim w USA. Nie tylko uwolnił się spod jakiejkolwiek kontroli, ale i krzyżuje się między sobą, tworząc odmiany nieznane w naturze - alarmuja naukowcy w ostatniej edycji miesięcznika Nature.

Tchnienie Boga

Bóg, jakkolwiek go nie zwać, to jest tym samym Bogiem, do którego od tysiącleci modli się Ludzkość. To jest ta sama Energia, której szukają w swoich medytacjach ci co nie wierzą w Jego istnienie. Tak różne formy, które On przyjmuje, sprawiają że wypełnia się Jego Imię ?Jestem Który Jestem?. Lecz jakże często człowiek dla sławy i bogactwa zapomina o nim schodząc z właściwie obranej drogi przez przodków.

 

Sobota 10 kwietnia 2010

Nad Europą dominują układy wysokiego ciśnienia, jedynie częściowo Europa centralna znajdzie się pod wpływem płytkiej zatoki niżowej. Polska centralna i wschodnia jest w zasięgu płytkiej zatoki niżowej z chłodnym frontem atmosferycznym, pozostała część kraju znajduje się pod wpływem wyżu z centrum nad Anglią. Z zachodu napływa chłodne, polarno-morskie powietrze, tylko krańce wschodnie pozostaną w cieplejszym powietrzu polarno-morskim.