Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Wirus A/H1N1

Brytyjscy lekarze używają ubiegłorocznych szczepionek przeciw grypie A/H1N1

Brytyjska służba zdrowia, zmagająca się z sezonową grypą, na która zmarło już 50 osób, poleciła w czwartek lekarzom, by jeśli nie mają szczepionek przeciw zwykłej grypie używali szczepionek przeciw szczepowi A/H1N1 zgromadzonych podczas ubiegłorocznej pandemii.

A/H1N1= Narkolepsja? - uboczny skutek szczepionek

Francuska Agencja Bezpieczeństwa Sanitarnego i Żywności bada sześć przypadków zachorowań na narkolepsję. Ten zespół chorobowy został odnotowany u dzieci i dorosłych, którzy zaszczepili się przeciwko świńskiej grypy.
 
 

W Europie jest nowa epidemia?

W USA i Europie zaczyna się nowa, groźna epidemia rzadkiej choroby: gorączki Zachodniego Nilu - czytamy w serwisie newizv.ru.
 

Świński spisek? - WHO

Czy opłacani przez koncerny farmaceutyczne naukowcy przekonali WHO do ogłoszenia pandemii? Ostry spór toczą dwa prestiżowe tygodniki - "British Medical Journal" i "Nature"

Rada Europy chwali Polskę za walkę z A/H1N1

Polska słusznie nie zakupiła szczepionek przeciwko grypie A/H1N1, nie ulegając w tej kwestii presji firm farmaceutycznych - podkreślali członkowie Komisji ds. Społecznych, Zdrowia i Rodziny Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.