Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Zdrowie

Odwołanie od decyzji sanepidu w sprawie szczepień małego dziecka

Opublikowane odwołanie brało udział w sprawie sądowej z Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym o przymusowe wykonanie obowiązku szczepienia na nieletnim dziecku. Sprawa została wygrana przez rodziców.

Magiczne działanie ziół

Autorem tekstu jest Wróżka Oriana, większości z nas zioła kojarzą się z niesmacznymi gorzkimi naparami, które wspomagają codzienną ciężką pracę naszego organizmu. Dostępne są w każdej aptece, w formie smakowych herbatek, lub suszonych sypanych mieszanek.

Czy powinniśmy się obawiać burzy?

Zdecydowana większość Polaków nie obawia się burzy, ale mimo to podczas niej odczuwa lekki niepokój. Są jednak ludzie, którzy boją się jej panicznie. Czy naprawdę jest się czego bać?

Jak się ochronić przed upałem i burzami?

W następnych dniach dwa zjawiska atmosferyczne będą dla nas szczególnie niebezpieczne. To fala tropikalnych upałów i gwałtowne burze. Sprawdźmy, jak się przed nimi zabezpieczyć?

Doktor poziomka

Choć są małe, mają wielkie możliwości. Poziomki chronią przed rakiem, odmładzają skórę i działają jak leki przeciwbólowe. Czerwony kolor poziomki zawdzięczają barwnikom zwanym antocyjanami. Naukowcy uważają, że to bardzo silne przeciwutleniacze, które chronią przed nowotworami i starzeniem się organizmu. To dzięki nim poziomki zostały przez badaczy uznane za jedne z najzdrowszych owoców.