Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Poradnik Survivalu

Czy powinniśmy się obawiać burzy?

Zdecydowana większość Polaków nie obawia się burzy, ale mimo to podczas niej odczuwa lekki niepokój. Są jednak ludzie, którzy boją się jej panicznie. Czy naprawdę jest się czego bać?

Jak się ochronić przed upałem i burzami?

W następnych dniach dwa zjawiska atmosferyczne będą dla nas szczególnie niebezpieczne. To fala tropikalnych upałów i gwałtowne burze. Sprawdźmy, jak się przed nimi zabezpieczyć?

Sprawdź, na co zwracać uwagę w czasie upałów

Unikanie przebywania na słońcu, noszenie nakrycia głowy, picie dużych ilości wody i regularne chłodne kąpiele - to najważniejsze zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego, których należy przestrzegać podczas upałów.

Jak przeżyć katastrofę lotniczą?

Można mieć fart, jak 155 pasażerów i załoga lotu 1549 US Airways, która dzięki wybitnym zdolnościom pilota, doskonałemu wyszkoleniu załogi oraz odrobinie szczęścia wylądowała awaryjnie na rzece Hudson. Ale można też wziąć sprawy w swoje ręce.

Jak uniknąć porażenia piorunem w górach?

Latem i wczesną jesienią panuje najlepszy okres do odwiedzania gór. Jednak w tym samym czasie w gorące popołudnia formują się chmury burzowe, które mogą stwarzać poważne niebezpieczeństwo.Tegorocznego lata mieliśmy już kilka przypadków porażenia turystów przez piorun. W górach, gdzie trudno znaleźć bezpieczne schronienie, należy przyswoić sobie kilka wskazówek, które pomogą nam przetrwać groźne oblicza pogody.