Grupa PwP

grupa pwpJesteśmy grupą ludzi w raczej nie sprecyzowanym wieku. Zapaleni i doszczętnie pochłonięci żądzą wiedzy. Przyjemność sprawia nam szukanie i dzielenie się najgorętszymi i najciekawszymi tematami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką wspólnie tworzonego serwisu.

Potrzebujemy Twojej Pomocy!

pomocJeśli interesujesz się tematami jakie poruszamy na łamach serwisu - gorąco zapraszamy do współpracy! Ciepła atmosfera, ciekawi ludzie i gorące tematy gwarantowane!

Kontakt z Nami

contactJeśli masz jakieś uwagi, coś cię razi, znaleziono błąd na stronie. Nie wahaj się by do nas napisać.

Po tej stronie też są ludzie :) Zapraszamy!

Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyszłość w Przeszłości

Szukaj

Ziołolecznictwo

Magiczne działanie ziół

Autorem tekstu jest Wróżka Oriana, większości z nas zioła kojarzą się z niesmacznymi gorzkimi naparami, które wspomagają codzienną ciężką pracę naszego organizmu. Dostępne są w każdej aptece, w formie smakowych herbatek, lub suszonych sypanych mieszanek.

Doktor poziomka

Choć są małe, mają wielkie możliwości. Poziomki chronią przed rakiem, odmładzają skórę i działają jak leki przeciwbólowe. Czerwony kolor poziomki zawdzięczają barwnikom zwanym antocyjanami. Naukowcy uważają, że to bardzo silne przeciwutleniacze, które chronią przed nowotworami i starzeniem się organizmu. To dzięki nim poziomki zostały przez badaczy uznane za jedne z najzdrowszych owoców.

"Cannabis" Legalizować? dlaczego nie?

Odkąd sięgam pamięcią zawsze słyszałem o złych i tylko złych skutkach brania narkotyków. Nie wiem czy to zasługa ówczesnego systemu czy mojej rodziny tak czy inaczej kiedy pierwszy raz usłyszałem o narkotykach a raczej o narkomanach miałem około 10 lat.

NATURALNE METODY PROFILAKTYKI I LECZENIA GRYPY

Przez medycynę naturalną rozumiemy wykorzystanie do leczenia środków pochodzących z naszego środowiska naturalnego oraz metod czy zabiegów imitujących procesy występujące w przyrodzie.

 

Wybierz drzewo na swoje problemy - Energia drzew

 Drzewa jak wiele innych roślin w otaczającym nas świecie mają wielki wpływ na nasze życie. W drzewach ukryta jest moc istnienia.

 

Więcej artykułów…

  1. ZDROWA ŻYWNOŚĆ